* Eerste voorbereidingen voor de livegang van de nieuwe website zijn een feit!

De afgelopen tijd is de webmaster druk in de weer geweest met de voorbereidingen voor de verhuizing van de nieuwe website naar onze hosting partij, of eigenlijk het maken van een kopie daarnaartoe, en dat is al aardig gelukt.

Op www.iworkitout.nl draait de (toekomstige) nieuwe website nu al ruim 4 maanden, echter is dit bij de webmaster thuis. Op www.zhpvtech.nl draait sinds een paar dagen een kopie van de (toekomstige) nieuwe website bij onze hosting partij. Doordat deze stap al is afgerond zal straks de verhuizing van www.zhpvtech.nl naar www.zhpv.nl (beiden bij onze hosting partij) een stuk soepeler verlopen omdat er nu al enkele problemen aan het licht zijn gekomen die meteen verholpen zijn.

Voor de gewone bezoeker is er vrijwel geen verschil te zien tussen www.iworkitout.nl en www.zhpvtech.nl, hooguit dat er op www.iworkitout.nl enkele woorden niet vertaald zijn van Engels naar Nederlands, en er bestaan op www.zhpvtech.nl een paar fictieve advertenties.

De volgende stap is het vullen van de nieuwe website met alle informatie die van de oude website afkomstig is, en méér!

globe

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.